ورود
ثبت


سه شنبه - ۳۱ اردیبهشت - ۱۳۹۸

کسب رتبه اول شاخص ضریب بهره برداری توسط نیروگاه شهید محمد منتظری اصفهان

بر اساس گزارش سالنامه بازار برق ایران، نیروگاه شهید محمد منتظری اصفهان که از زیر…

شعار به مناسبت آغاز سال 1397 هجری شمسی

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷ هجری شمسی، با تبریک به…

دیدار نوروزی ریاست محترم مجمع عمومی بهمراه مدیرعامل محترم نیروگاه شهیدمحمدمنتظری با کارکنان گرامی در هفده فروردین ماه 1398 برگزار گردید.
کسب لوح واحد صنعتی سبز ملی در سال 1397 توسط نیروگاه شهید محمد منتظری از سوی سازمان حفاظت محیط زیست استان اصفهان
بر اساس گزارش سالنامه بازار برق ایران، نیروگاه شهید محمد منتظری اصفهان که از زیر مجموعه های هلدینگ پرشیان می باشد با تلاش پرسنل توانمند و متعهد خود، موفق به کسب رتبه اول ضریب بهره برداري در بین نیروگاه‌های خصوصی در سال 1396 گردیده است.
همه ساله همزمان با سرد شدن و افزایش آلودگی هوا، دغدغه مردم نسبت به این پدیده زیست محیطی افزایش می یابد . از آنجا که در باور عموم به اشتباه نیروگاه نیز آلاینده است، لذا جهت تنویر افکار عمومی باطلاع میرساند : ابری که در خروجی دودکش نیروگاه در فصل زمستان دیده می شود، بخار آب میعان یافته می باشد که به شکل توده ابر درآمده است. بخار آب یکی از محصولات احتراق است که در گازهای حاصل از احتراق بویلر نیروگاهها وجود دارد. این بخارات در فصل زمستان به محض خروج از دودکش با ارتفاع 220 متر از سطح…
بهار ماه‏ ها، ربیع الاول است چرا که آثار رحمت الهی و ذخایر برکات خداوندی در این ماه پدیدار می‏ شود و انوار جمال الهی بر زمین و زمینیان می‏ تابد . ولادت رسول اکرم(ص) اشرف و سید موجودات و نزدیک‏ ترین خلق به خدا ، در این ماه بوده است . حلول ماه ربیع الاول، ماه جشن و سرور اهل بيت(ع) مبارك باد.
در نهمین روز مهرماه نیروگاه میزبان یکی از همکاران بازنشسته بود که در همایشی تحت عنوان "زندگی زیباست" از غلبه بر عادات بد می گفت و زیبایی هایی زندگی را روایت می کرد. زیبایی هایی که با یک تصمیم مردانه محقق می شود و کاری می کند کارستان . حمیدرضا سلبی از زندگی پر فراز و نشیبش می گوید: از روزها و شبهای سختی که از سر گذرانده است . صحبت های تاثیر گذاری که ازعمق جان بر می آید و لاجرم بر دل می نشیند. از ویرانگری یک عادت بد، از رفتارهای غیر منطقی خودش، از یک لحظه تلخ…

اطلاعات تماس

آدرس : اصفهان ، کیلومتر 8 بزرگراه آزادگان، نیروگاه شهید محمد منتظری

تلفن : 33802567-031

نمابر : 33802603-031

info@montazeri-ccpp.ir