ورود
ثبت


دوشنبه - ۲۹ بهمن - ۱۳۹۷

اخبار

با حضور مدیرعامل نیروگاه و جمعی از مقامات شهرستان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر منصوب شد

سه شنبه, 17 بهمن 1396 16:14 نوشته شده توسط روابط عمومی نیروگاه اخبار

مراسم تودیع و معارفه سرپرستان جدید و قدیم این دانشگاه، با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان، امام جمعه، فرماندار شهرستان و مدیرعامل نیروگاه در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی شاهین شهر برگزار شد.

دکتر سیدحمیدرضا رئیس‌السادات، رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر نیز در این جلسه گفت: پتانسیل پیشرفت واحد شاهین شهر بسیار بالااست و این پیشرفت نیازمند همکاری و استفاده از فردی است که در حوزه پژوهش بیشتر گام بردارد که امیدواریم با مدیریت جدید این امر محقق شود.

وی با بیان اینکه خدمت به خلق بزرگترین نعمتی است که در اختیار بندگان قرار داده شده است، افزود: تمام تلاشم این است که بتوانم از این فرصت استفاده کنم و خوشحالم که تا امروز این فرصت در اختیار من قرار داده شد تا در برحه ای از زمان در خدمت دانشجویان باشم.

رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر با تاکید بر اینکه کشورهای پیشرفته در حوزه آموزش جوانان خوب ورود کرده اند، تصریح کرد: برای اینکه جامعه بهتری داشته باشیم باید به جوانان اهمیت بیشتری بدهیم، همین امر پیشرفت جامعه را به همراه دارد.

رئیس‌السادات بیان کرد: تمام همکاران و مسئولین شاهین شهر از جمله امام جمعه شهر شاهین شهر در دوران مدیریت من بیشترین خدمت را ارائه دادند و همواره پشتوانه محکمی برای من بودند.

وی با اشاره به نقش رفیع ارتباط صنعت و دانشگاه در شرایط کنونی از مدیریت مجموعه پرشیان فولاد و نیروگاه شهید محمد منتظری تشکر کرد و نقش ارزنده آقای مهندس افتخاری در پیشبرد و ارتقاء این دانشگاه را حائز اهمیت دانست.

در ادامه این مراسم دکتر مسعود نصری سرپرست جدید این دانشگاه نیز در سخنانی از اقدامات ارزشمند دوره ریاست دکتر رئیس السادات تقدیر و ابراز امیدواری کرد بتواند گام های موثرتری در این راستا بردارد.

رئیس جدید این واحد دانشگاهی در حاشیه این مراسم ضمن آشنایی با مدیرعامل نیروگاه خواستار ادامه و تقویت همکاری ها و گسترش مناسبات شد.

سید محسن افتخاری نیز به نقش ارزنده دانشگاه در توسعه و پیشرفت صنعت اشاره کرد و از گسترش همکاری های دو نهاد استقبال کرد.

خوانده شده 609 بار

ارسال نظر

اطلاعات تماس

آدرس : اصفهان ، کیلومتر 8 بزرگراه آزادگان، نیروگاه شهید محمد منتظری

تلفن : 33802567-031

نمابر : 33802603-031

info@montazeri-ccpp.ir