ورود
ثبت


سه شنبه - ۳۱ اردیبهشت - ۱۳۹۸

اخبار

سکان نیروگاه در دستان مهندس عبدالغفور ضیایی قرار گرفت

شنبه, 01 ارديبهشت 1397 10:13 نوشته شده توسط روابط عمومی نیروگاه اخبار

به گزارش روابط عمومی، طی حکمی از سوی ریاست محترم مجمع عمومی و مدیرعامل شرکت پرشیان فولاد، با حضور میهمانان، مدیران، کارشناسان و جمع انبوهی از کارکنان، سکان اداره نیروگاه به آقای مهندس عبدالغفور ضیایی سپرده شد.

آقای مهندس عبدالغفور ضیایی مدیرعامل جدید نیروگاه در سخنانی ضمن تقدیر از تلاش های همه مدیران و کارکنان نیروگاه، به شکل ویژه ای از فعالیت های آقای مهندس افتخاری تقدیر کرد.

همچنین ایشان با اشاره به شرایط امروز جامعه افزود: مجموعه پرشیان فولاد با چابکی و صلابت خویش همواره مسائل نیروگاه را پیش بینی و چاره اندیشی می کند و از کلیه کارکنان خواست به این مجموعه بزرگ بیش از گذشته اعتماد کنند و با همه توان خود باعث اتفاقات بزرگ در نیروگاه شوند و ثمره این تلاش ها را احساس کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به نقش مهم جوانان اشاره و بیان کرد: همواره در سالهای فعالیت خود به عنوان مدیر در شرکت های مختلف به جوانان اعتماد کرده ام و آنها را منشا پیشرفت و خلاقیت دانسته ام.   

در این آئین از تلاش های شایسته آقای مهندس سید محسن افتخاری در طول شش سال مدیریت نیروگاه شهید محمد منتظری تقدیر و تجلیل شد.

مهندس افتخاری در طی سخنانی با اشاره به دستاوردهای بزرگی که در این سالها به دست آمده است آن را مرهون دو عاملِ تلاش جمعی کارکنان نیروگاه و حمایت های بی شائبه مدیران هلدینگ پرشیان بویژه آقای حاج محمد فلاحتیان دانست.

مدیرعامل سابق نیروگاه به آلودگی کلان شهر اصفهان و اتهام آلایندگی نیروگاه در سال 91 اشاره کرد و گفت: در بدو به نیروگاه شهیدمنتظری فشارهای زیادی از سوی جامعه و مقامات متوجه نیروگاه بود و امروز در فروردین ماه سال 97 نیروگاه نه تنها از فهرست صنایع آلاینده خارج شده که در دو سال پیاپی حایز دریافت لوح و تندیس سیمین صنعت سبز کشور شده است و این موفقیت بسیار ارزشمند است.

مشاور ارشد مدیرعامل شرکت پرشیان فولاد در امور برق با اشاره به سوابق درخشان و طولانی آقای مهندس عبدالغفور ضیایی در صنعت برق افزود: از همه دوستان و کارکنان عزیز نیروگاه تقاضا دارم با تمام توان خویش آقای مهندس ضیایی را در این شرایط دشوار همراهی کنند و از فرصت حضور ایشان در نیروگاه کمال بهره را ببرند.

در ادامه گزارش تصویری این مراسم تقدیم می گردد.

خوانده شده 1160 بار

ارسال نظر

اطلاعات تماس

آدرس : اصفهان ، کیلومتر 8 بزرگراه آزادگان، نیروگاه شهید محمد منتظری

تلفن : 33802567-031

نمابر : 33802603-031

info@montazeri-ccpp.ir