ورود
ثبت


دوشنبه - ۲۹ بهمن - ۱۳۹۷

اخبار

میزبانی نیروگاه شهید محمد منتظری از مدیر عامل برق منطقه ای استان اصفهان

چهارشنبه, 15 فروردين 1397 19:22 نوشته شده توسط روابط عمومی نیروگاه اخبار

رسول موسی الرضایی مدیر عامل برق منطقه ای اصفهان:

باید هر کاری برای پیشرفت می توانیم ، انجام دهیم.

به گزارش روابط عمومی ، همزمان با آغاز سال نو مهندس موسی الرضایی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای اصفهان به همراه معاونین خود میهمان نیروگاه شهید محمد منتظری بودند.

علاوه بر سید محسن افتخاری ، ریاست مجمع عمومی و حاج علیرضا فلاحتیان میزبانی این دیدار را برعهده داشتند.

همچنین آقایان مهندسین کلوشانی ،ضیایی، حسینی، مشاوران شرکت پرشیان فولاد و معاونین و مدیران ارشد نیروگاه در این نشست صمیمی حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم ریاست مجمع عمومی عید نوروز و آغاز سال نو را به میهمانان تبریک و حضورشان در نیروگاه را خیر مقدم گفتند.

مهندس موسی الرضایی در این جلسه ضمن تبریک عید سعید نوروز ، و سالی پراز خیر و برکت به شعار امسال مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: ما همواره از سالهای پیش برای تامین تجهیزات اولویت را به تجهیزات ساخت داخل داده ایم و با توجه به شرایط اقتصادی حمایت از کالای داخلی در اولویت است.

در ادامه مهندس افتخاری مدیر عامل نیروگاه از ورود مشعل های low nox خریداری شده به نیروگاه خبر داد و افزود:

شرکت پرشیان فولاد همواره در بحث های فنی ،انسانی و زیست محیطی پیشگام بوده و برای اولین بار در کشور این مشعل های پیشرفته درواحد 4 نیروگاه شهید محمد منتظری استفاده میشود که تاثیر زیادی در کاهش گازهای گلخانه ای در فرآیند تولید دارد.

بحث آب و بحران آب و فرصت هایی که از بین رفته است و تمهیداتی که در این خصوص در نهایت متوجه مردم و صنایع می شود و راهکارهای کوتاه مدت و بلند مدت این معضل بررسی و مورد بحث قرار گرفت.

در پایان این نشست صمیمانه مهندس موسی الرضایی بیان کرد: مجموعه های دولتی و خصوصی در کنار یکدیگر می توانند زمینه ساز پیشرفت کشور باشند و در این رابطه هر کاری که می توانیم برای پیشبرد اهداف نظام اسلامی انجام می دهیم.

خوانده شده 866 بار

ارسال نظر

اطلاعات تماس

آدرس : اصفهان ، کیلومتر 8 بزرگراه آزادگان، نیروگاه شهید محمد منتظری

تلفن : 33802567-031

نمابر : 33802603-031

info@montazeri-ccpp.ir