ورود
ثبت


چهارشنبه - ۴ اردیبهشت - ۱۳۹۸

اخبار

گرامیداشت روز ایمنی و آتش نشانی

سه شنبه, 10 مهر 1397 09:05 نوشته شده توسط روابط عمومی نیروگاه اخبار

همزمان با هفتم مهرماه مدیرعامل و جمعی از مدیران با حضور در آتش نشانی نیروگاه این روز را به کلیه همکاران آتش نشان تبریک گفتند

مهندس مهدی خدادادی رئیس اداره ایمنی و بهداشت کار گفت: در چند سال گذشته تیم آتش نشانی علاوه بر آنکه جوان شده، همگی در حوزه های مرتبط تحصیل کرده اند و همین امر موجب شده از میزان بروز حوادث جلوگیری بعمل آید.

مدیرعامل نیروگاه در ابتدا این روز را به آتش نشانان تبریک گفتند و از زحمات آنها قدردانی کردند. مهندس عبدالغفور ضیایی با اشاره به پیشرفت های قابل ملاحظه در خصوص پیشگیری از حوادث ، رسالت همکاران واحد ایمنی و آتش نشانی را فراتر از رسیدگی به حوادث دانست و بیان کرد: امروز رسالت همکاران ترویج فرهنگ ایمنی به عنوان یک ضرورت زندگی است و همکاران آتش نشان سرآمدان و مروجان این فرهنگ  باشند.

مدیرعامل نیروگاه گفت: علیرغم اینکه هرکس مسئول ایمنی خودش است اما شما هم در این زمینه وظیفه دارید و تذکرهای شما باید جدی گرفته شود.

مهندس ضیایی افزود: امروز یک منطق جدی در دنیای صنعت حاکم شده است به نام zero accident  که حوادث را به سمت صفر ببرند و برای آن طرح های زیادی هم اجرا می کنند و بنگاه های اقتصادی به این نتیجه رسیده اند که هزینه کردن در زمینه ایمنی و بهداشت کار از خسارت های بسیار بزرگ و جدی می کاهد.

در این جلسه آقایان مهندس ابطحی معاونت مهندسی و برنامه ریزی ، مهندس عبدالهی معاونت تولید و مهندس عباسی مدیر نیروگاه فاز یک نیز این روز را به همکاران تبریک و از تعامل مثبت و گسترده آنان تقدیر کردند و اهمیت شغل آنان را یادآور شدند.

خوانده شده 402 بار

ارسال نظر

اطلاعات تماس

آدرس : اصفهان ، کیلومتر 8 بزرگراه آزادگان، نیروگاه شهید محمد منتظری

تلفن : 33802567-031

نمابر : 33802603-031

info@montazeri-ccpp.ir